Aerify Cupper

Dynamiczne bańki z terapią światłem czerwonym
Skutecznie zmniejszają bóle karku, szyi oraz pleców

Dynamiczny cupping i terapia czerwonym światłem

Aerify Cupper jest połączeniem dynamicznej nowoczesnej technologii i tradycyjnej terapii leczniczej z użyciem baniek (CT), która była używana od wieków w celu złagodzenia bólu, stanów zapalnych i poprawy ogólnego samopoczucia. Dodana terapia światłem czerwonym (RLT) naświetla organizm falami światła czerwonego o niskiej mocy aby wzmocnić poprawę wyglądu skóry, zmniejszyć zmarszczki, blizny, zaczerwienienia oraz aby miejscowo ograniczyć stan zapalny w komórkach i pobudzić krążenie krwi.

Presoterapia

Bańki próżniowe — właściwości

  • zmniejszają stan zapalny,
  • pobudzają krążenie krwi
  • zmniejszają ból napiętych mięśni,
  • łagodzą skurcze mięśniowe,
  • działają relaksująco

Jak korzystać z Aerify Cupper?

Nowoczesne bańki próżniowe to unikalna technologia, które pozwala na dynamiczne ich stawianie nie wymagając jednocześnie żadnych umiejętności oraz doświadczenia. Bańki próżniowe działają w prosty sposób, co wyróżnia je na tle konkurencyjnych produktów. Praca tych urządzeń polega na naprzemiennym zasysaniu i wypuszczaniu powietrza. Dzięki temu możliwa jest poprawa krążenia krwi, a także zwiększenie procesów regeneracyjnych. Bańki próżniowe pozwalają masować w ten sposób na wielu poziomach intensywności. Jeżeli zatem szukasz nowoczesnego rozwiązania, które pozwala na szybkie i trwałe rezultaty działania, doskonale trafiłeś. Dodatkowym atutem naszych baniek jest wykorzystanie terapii światłem czerwonym, ich niewielki rozmiar. Dzięki innowacyjnej aplikacji każda osoba może bez żadnego problemu opanować tę nowoczesną technologię.

Aerify Cupper

Szybko uporaj się
z dolegliwościami

Dynamiczne bańki próżniowe działają terapeutycznie wykorzystując emisję czerwonego światła

Aerify Cupper oferuje

5 różnych trybów

Aerify Cupper oferuje 5 różnych trybów masażu i 5 poziomów natężenia, umożliwiając dostosowanie masażu do indywidualnych potrzeb sportowca. ustawienie zasysania można regulować na bieżąco, aby uzyskać efekt dynamicznego masażu przy zachowaniu pełnego komfortu.

Aerify Cupper

Informacje techniczne

Waga 0,2 kg
Rozmiar 9 x 9 x 7 cm
Moc znamionowa 5W
Napięcie ładowania DC 5V – 2A
Czas ładowania 2,5 godz.
Długość fali światła 630-670 nm
Ciśnienie ssania -60~0 kPa
Pojemność baterii 1800 mAh

Przewyższa klasyczną terapię próżniową

Aerify Cupper przewyższa klasyczną terapię próżniową bańkami dzięki dynamicznemu ssaniu. Naprzemienne zasysanie i uwalnianie powietrza zwiększa efektywne krążenie krwi i przyspiesza proces regeneracji.