Aerify Fly

Dynamiczne nogawki termiczno-kompresyjne na łydki

Twój osobisty masażysta w każdym miejscu i w każdym czasie

Nowa generacja naszych produktów z zakresu dynamicznej kompresji powietrza. Ta sama technologia regeneracji Aerify Recovery Technology ale w mniejszym, w pełni bezprzewodowym i przenośnym systemie. Aerify FLY celuje w łydki, które zwane są również „drugim sercem”. Masaż kompresyjny z opcjonalnym działaniem ciepła jest doskonałą bronią dla zmęczonych lub spuchniętych łydek.

Jesteś biegaczem, turystą lub może po prostu lubisz długie spacery? Stoisz na nogach przez wiele godzin? Jesteśmy przekonani, że to może być najlepsza inwestycja dla Twojego dobrego samopoczucia i szybkiego powrotu do zdrowia.

Presoterapia

Korzyści wynikające z dynamicznej kompresji powietrza

  • Pobudzenie krążenia
  • Szybkość regeneracji
  • Wydajność
  • Bolesność mięśni
  • Ryzyko kontuzji
  • Sztywność i ból

Jak działa Aerify Fly?

Aerify Fly został stworzony z myślą o wzmocnieniu mięśni Twoich łydek.
Aerify Fly wykorzystuje kompresję powietrza aby wykonać dynamiczny i skuteczny masaż dla Twoich łydek. Poprzez sekwencyjne ucisk w różnych komorach nogawki zwiększa się cyrkulacja płynów w nogach, co pomaga w aktywnym trybie życia i podczas uprawianiu sportu szybciej się zregenerować i odzyskać siły.

Łydki często nazywane są „drugim sercem”, ponieważ szczególnie u sportowców pełnią ważną rolę wspomagającą układ krążenia.

Ciało ludzkie jest tak skonstruowane, że podczas chodzenia, biegania mięśnie łydek pompują krew żylną z powrotem w kierunku serca. Żyły w łydkach działają zatem jak rezerwuar dla krwi, której organizm nie potrzebuje w danym momencie w obiegu cyrkulacyjnym. Ukierunkowany dynamiczny masaż kompresyjny na mięśniach łydki zwiększa krążenie krwi w całej dolnej części ciała pomagając organizmowi w jego naturalnych procesach regeneracji.

Jak korzystać z Aerify Fly?

Używaj nogawek Fly bezpośrednio na ciało lub na lekką odzież wierzchnią.
Załóż nogawki Aerify Fly na łydki. Upewnij się, że są dobrze dopasowane i zamknij rzep. Naciśnij i przytrzymaj przycisk On/Off. Kompresja i efekt termiczny są domyślnie włączone.
Naciśnij przycisk M, aby przełączać się pomiędzy 3 różnymi trybami kompresji: stopniowy, ciągłym i przejściowym.
Naciśnij przycisk Siła kompresji, aby przełączać się między 3 różnymi poziomami kompresji: min (120 mmHg), med (180 mmHg), max (240 mmHg).
Naciśnij przycisk Temperatura, aby przełączać się pomiędzy 3 różnymi poziomami ciepła (+45 C, +50 C lub +55 C ) lub całkowicie wyłączyć ogrzewanie. Domyślnie temperatura jest ustawiona na +45 C.
Naciśnij przycisk On/Off, aby wstrzymać kompresję lub ją wyłączyć.

Aktualny tryb kompresji

Temperatura ogrzewania

Aktualny poziom kompresji

wł./wył. (przytrzymanie 3 sek.)

Rozpoczyna kompresję automatycznie po włączeniu

Przełączanie 3 różnych trybów kompresji

Przełączanie 3 różnych temperatur (lub wyłączenie głowicy)

Przełączanie 3 różnych poziomów kompresji

Aerify Fly

Wybierz odpowiedni dla Ciebie tryb kompresji

Naciśnij przycisk i przełączaj pomiędzy 3 trybami kompresji: stopniowy, ciągłym i przejściowym.

Siła kompresji, zmiana czasu i temperatury

Aerify Fly posiada 3 różne poziomy siły kompresji.
Naciśnij przycisk Siła kompresji, aby przełączać się między różnymi poziomami kompresji: min (120 mmHg), med (180 mmHg), max (240 mmHg).
Właściwy wybór siły ucisku jest zależny od czynników takich jak np. obwód łydki, tolerancja na kompresję, bolesność mięśni. Wybierz taki poziom kompresji, który jest dla Ciebie najprzyjemniejszy w odczuciu. Ucisk musi być mocny, ale nie bolesny.

Domyślnie czas dla wszystkich trybów wynosi 20 minut i jest to zalecany minimalny czas stosowania. Jeśli jednak czujesz potrzebę dłuższego masażu możesz bez problemu skorzystać z kolejnej zaprogramowanej sesji.

Nogawki Aerify Fly posiadają również zintegrowany mechanizm grzejny, który pomaga zmaksymalizować efekty masażu uciskowego. Ciepło naturalnie zwiększa krążenie i może pomóc wspomóc naturalne procesy regeneracji organizmu.

Naciśnij przycisk Temperatura, aby przełączać się pomiędzy 3 różnymi poziomami ciepła: +45 C, +50 C lub +55 C lub całkowicie wyłączyć ogrzewanie. Domyślnie temperatura jest ustawiona na +45 C.

Presoterapia

Informacje techniczne

Aerify Fly

Waga 0,6 kg
Rozmiar 36 x 11 x 16 cm
Moc znamionowa 5W
Napięcie ładowania DC 5V
Czas ładowania 4 godz.
Zakres ciśnienia 120-240 mmHg
Pojemność baterii 2500 mAh

Co zawiera zestaw Aerify Fly

– 1 x para (2 szt.) nogawki na łydki Aerify Fly (rozmiar ten sam)
– torba transportowa
– 2 x kabel do ładowarki USB-C