Wesprzyj regenerację

„Odzyskiwanie jest najbardziej istotnym elementem istnienia elitarnego sportowca. To uszkodzenie, naprawa, uszkodzenie, naprawa i robisz to w kółko.”. – D. Bausch

Pressoterapia

Krioterapia

Pressoterapia

Dynamiczne spodnie i buty kompresyjne

Doświadcz maksymalnych korzyści z dynamicznego masażu kompresyjnego powietrzem dzięki naszej wiodącej na rynku technologii 8 komór powietrznych.

Wybierz pomiędzy spodniami i butami do regeneracji.
Aerify poprawia krążenie, pobudza organizm i pomaga mięśniom szybciej się regenerować. Wspierane przez naukę i używane przez najlepszych sportowców na świecie.

Krioterapia

System kompresji Cryo

Poznaj najbardziej kompaktowy system krioterapii na świecie.
Z jednoczesną krio kompresją dwóch nóg dla szybszego powrotu do zdrowia i leczenia urazów.

Poznaj wiele przystawek do ramion, kolan, łokci i kostek. Doskonałe narzędzie do ekspozycji na zimno dla profesjonalistów i do użytku domowego. Poczuj zimno i pozostań suchy!

Rękawy kompresyjne i termiczne

Nowa generacja naszych produktów z zakresu dynamicznej kompresji powietrza. Ta sama technologia regeneracji Aerify w mniejszym, w pełni bezprzewodowym i przenośnym systemie. Aerify FLY celuje w łydki, zwane również twoim drugim sercem, z masażem kompresyjnym i cieplnym i jest doskonałą bronią dla każdego, kto ma zmęczone lub spuchnięte nogi.

System butów regeneracyjnych Aerify LITE

Nowy 4-komorowy system regeneracji aerify lite

Dynamiczny Cupping i terapia czerwonym światłem

Aerify Cupper jest połączeniem nowoczesnej technologii i tradycyjnej terapii leczniczej, która była używana od wieków w celu złagodzenia bólu, stanów zapalnych i poprawy relaksu i ogólnego samopoczucia. Terapia czerwonym światłem (RLT) jest zabiegiem, który wykorzystuje czerwone światło o niskiej długości fali, aby podobno poprawić wygląd skóry, np. zmniejszyć zmarszczki, blizny, zaczerwienienia i trądzik, zmniejszyć stan zapalny w komórkach i zwiększyć krążenie krwi.

Dlaczego Twój powrót do zdrowia jest ważny?

Nawet jeśli trenujesz codziennie przez cztery lub pięć godzin. Resztę dnia, pozostałe 20 godzin spędzasz na regeneracji po nim. Większość twoich postępów pochodzi z lepszej regeneracji, która pomaga ci być lepszym na następnym treningu! Inwestowanie w swoją regenerację może być najlepszą inwestycją w kierunku osiągnięcia swoich sportowych celów!

Nasi ambasadorzy

AERIFY, jedna ze wschodzących marek w europejskim przemyśle rekonwalescencji sportowej, zawsze była zaangażowana w promowanie zdrowego stylu życia i inspirowanie ludzi do bycia najlepszymi sobą.

Zobacz naszych
sportowców

Poznaj nas

Współpracujemy z wieloma wpływowymi i inspirującymi sportowcami

Napisz do nas

Chętnie doradzimy w oparciu o Twoje potrzeby.
Pytania, komentarze lub specjalne prośby? Chętnie usłyszymy od Ciebie, więc nie wahaj się skontaktować z nami już dziś.