Aerify 8 komora powietrzna Spodnie i buty regeneracyjne

Dynamiczna kompresja powietrza
od 2994 zł i darmowa wysyłka

Twój osobisty masażysta 24/7

Doświadcz maksymalnych korzyści z dynamicznego masażu uciskowego powietrzem dzięki naszej wiodącej na rynku technologii 8 komór powietrznych.

Wybierz pomiędzy spodniami i butami do regeneracji.
Aerify poprawia krążenie, pobudza organizm i pomaga mięśniom szybciej odzyskać siły po treningu. Wspierany przez naukę i używany przez najlepszych sportowców na świecie, zespoły sportowe i profesjonalnych fizjoterapeutów.

Pressoterapia

Korzyści wynikające z dynamicznej kompresji powietrza

  • Pobudzenie krążenia
  • Drenaż limfatyczny
  • Szybkość regeneracji
  • Wydajność
  • Kwas mlekowy
  • Bolesność mięśni
  • Ryzyko kontuzji
  • Sztywność i ból

Wybierz pomiędzy butami a spodniami

Systemy dynamicznej kompresji powietrznej Aerify charakteryzują się możliwością wyboru mocowania do nóg – spodni i butów. Jest to możliwe dzięki technologii 8 nakładających się komór powietrznych w systemach Aerify Charge i Aerify Standard. Czym się różnią i który z nich jest lepszy dla Ciebie?

Prosta odpowiedź – spodnie obejmują większą powierzchnię. Masaż kompresyjny dotyczy także Twoich bioder, pośladków, a nawet dolnej części pleców. Wybierz spodnie, jeśli te obszary i grupy mięśni są najbardziej obciążone w Twoim sporcie i potrzebują najwięcej uwagi.
Buty są bardziej skoncentrowane na nogach i zapewniają intensywniejszy masaż kompresyjny dla ścięgien i czworogłowych. Idź po buty, jeśli potrzebujesz skupić się głównie na quadach i hamstringach!

System Aerify Charge Boots

3,995.00 
System przenośny do kompresji pneumatycznej, drenażu limfatycznego (urządzenie Aerify Charge + para butów). 8 komór powietrznych i 6 różnych trybów pracy masażu + 2 programy pulsacyjne. Wybierz rozmiar butów: M – wzrost poniżej 1.75 m lub L – wzrost powyżej 1.75 m.
Wybierz opcje

Powody, dla których warto wybrać Aerify

Technologia 8 komór powietrznych – najbardziej wydajna i optymalna dla Twojej regeneracji
Najwyższe ciśnienie do 240 mmHg – zadowoli najbardziej wymagających sportowców
Wszystkie systemy posiadają 6 różnych programów masażu
Certyfikat EC MDD dla urządzeń medycznych klasy IIa (Aerify Standard i Aerify Lite)
2 lata gwarancji na urządzenia i wszystkie akcesoria

Pressoterapia

Wybierz system kompresji powietrza

Istnieją trzy różne systemy dynamicznego sprężania powietrza Aerify. Każdy z nich ma swoje specjalne zalety. Dokonaliśmy porównania, aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji.

Aerify Charge

Komory powietrzne 8
Max. ciśnienie 240 mmHg
Programy 6 (2 kompresja impulsowa)
Załączniki buty, spodnie, ramiona, biodra
Bateria 5000 mAh (3h)
Waga 1.46 Kg
Cena 2994 zł

Aerify Standard

Komory powietrzne 8
Max. ciśnienie 240 mmHg
Programy 6
Załączniki buty, spodnie, ramiona, biodra
Bateria x
Waga 3.15 Kg
Cena 2994 zł

Aerify Lite

Komory powietrzne 4
Max. ciśnienie 240 mmHg
Programy 6
Załączniki buty
Bateria x
Waga 2.85 Kg
Cena 2994 zł

Jak działają buty
regeneracyjne Aerify?

Aerify wykorzystuje powietrze lub nazywane również kompresją pneumatyczną, aby stworzyć dynamiczny i skuteczny masaż dla Twoich nóg. Poprzez sekwencyjne uciskanie różnych komór buta zwiększa się cyrkulacja płynów w nogach, co pomaga w szybszym powrocie do zdrowia po aktywnym trybie życia i uprawianiu sportu.

Jak korzystać?

Aerify jest bardzo łatwy w obsłudze – wystarczy usiąść, włożyć nogi do butów, ze spodniami lub bez, wybrać jeden z sześciu dostępnych trybów, dostosować ustawienia ciśnienia i czasu, nacisnąć start i cieszyć się! Technologia Aerify Recovery pozwala na wielozadaniowość podczas regeneracji: możesz oglądać telewizję, zjeść posiłek po treningu, sprawdzić telefon, a nawet pracować na laptopie. Nie ma potrzeby pocić się dłużej, wykonałeś już swoją pracę, teraz zrelaksuj się i pozwól Aerify wykonać swoją pracę!

Nauka kryjąca się za technologią butów regeneracyjnych

Technologia pneumatycznych butów uciskowych i kompresyjnych istnieje już od dłuższego czasu. Placówki medyczne używały jej dla pacjentów, aby stymulować krążenie limfy i krwi. Jednak ta technologia zwykle kosztuje kilka tysięcy euro i wymaga dużo miejsca! Aerify jest opracowany z wiedzą opartą na podobnej technologii w kompaktowej konstrukcji za przystępną cenę!

Aerify air compression recvery boots

Aerify Standard i Aerify Lite posiada certyfikat EC MDD dla urządzeń medycznych klasy IIa i jest przetestowanym i uznanym sprzętem, który może leczyć i zapobiegać kilku chorobom, takim jak obrzęk, obrzęk limfatyczny i wiele innych.

Aerify
Standard

Aerify
Lite

Nauka stojąca za Epc jest solidna I sprawdzona!

Sprawdź to badanie o tym, jak dynamiczna kompresja zwiększa próg bólu u elitarnych sportowców!

Oto fajne badania na temat wpływu zewnętrznej kompresji pneumatycznej (EPC) na metabolizm, biologię naczyń, równowagę redoks i stan zapalny.

Bardzo zaskakujące badanie na temat tego, jak dynamiczna kompresja perystaltyczna zwiększa elastyczność!

I jeszcze jedno udowodnione badanie na temat tego, jak EPC na całą kończynę, przy niższym ciśnieniu, poprawia funkcję śródbłonka tętnic przewodowych!